loading

Kilka słów o naszej firmie

Jesteśmy godną zaufania firmą taksówkarską działającą pod Tatrami od wielu lat. Główną wartością naszego przedsiębiorstwa jest troska o bezpieczeństwo pasażerów, którzy z nami podróżują, a także ich komfort i nasza niezawodność. Stosujemy wysokie wymagania wobec naszych kierowców dbając jednocześnie o znakomitą atmosferę ich pracy. Naszym celem jest świadczenie usług przewozowych na najwyższym poziomie, ale nie ograniczamy naszej roli tylko i wyłącznie do nich. Chcemy, aby firma miCOOLski TAXI była Waszym partnerem w organizacji wymarzonego wypoczynku w Zakopanem i okolicach. Doskonale znamy i rozumiemy potrzeby odwiedzających nas turystów toteż stale aktualizujemy i poszerzamy bazę atrakcji, które mogą stać się celem naszej wspólnej podróży. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Gwarancja bezpieczeństwa

Ponad 15 lat doświadczenia gwarantuje doskonałą obsługę, najlepsze warunki i najlepsze ceny.

Szybkie odbiory

Oferujemy taksówki, usługi taksówkarskie, wycieczki i przewodnika turystycznego z wieloma innymi usługami.

Komfort

Sprawdzone modele pojazdów dla grup, rodzin i naszych gości indywidualnych.

Twój partner w podróży do Zakopanego

Doskonale znamy Tatry i Podhale, a także sąsiednie krainy. Skorzystaj z naszych usług, aby Twój wypoczynek w górach przebiegał bez żadnych zakłóceń.
W naszej firmie troszczymy się o to, aby turyści, którzy przyjeżdżają do Zakopanego korzystali z usług wysokiej jakości i mieli jak najwięcej okazji do kontaktu z górską przyrodą i kulturą.

— Rafał Mikulski, Szef

“Wielokrotnie korzystaliśmy z usług tych taksówek. Bardzo polecamy, przesympatyczni i rzetelni panowie! Będziemy korzystać co przyjazd do Zakopanego!”

Marta P. — Klientka

Jesteśmy gotowi odebrać telefon 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Call Now Button